Jesteś tutaj:Start»Ogłoszenia»Niedziela Zmartwych­w­sta­nia Pańskiego

Niedziela Zmartwych­w­sta­nia Pańskiego

• Sta­jąc w poranek wielka­nocny wobec wszech­mocy Zmartwych­w­sta­nia z serc naszych wyrywa się do Boga wielkie dziękczynie­nie. Dzięku­jemy Bogu, że posłał włas­nego Syna na Ziemię, aby przez mękę krzyż i zmartwych­w­stanie połączył Niebo Z ziemią, wyz­wolił z niewoli grzechu i pojed­nał nas z Bogiem.
  • Wielkie dziękczynie­nie kieru­jemy również do ludzi, którzy pomogli nam god­nie przeżyć Wielki Post, Triduum Paschalne i dzisiejszy dzień. Dzięku­jemy za liczny udział w Dro­gach Krzyżowych a szczegól­nie w Wielki Piątek mimo tak trud­nej pogody. Za udział w Gorz­kich Żalach i rekolekc­jach. Dzięku­jemy poszczegól­nym grupom za pełną wymowy ado­rację Pana Jezusa w gro­bie. Dzięku­jemy za pomoc w przy­go­towa­niu Ciem­nicy i Grobu Bożego. Młodzież z Liceum Plas­ty­cznego za namalowanie plansz do grobu. Pani Agnieszce Szym­czyk za wys­trój kwiatami Ciem­nicy Grobu i koś­cioła. Dzięku­jemy za ofi­ary składane na kwiaty i deko­rację koś­cioła na dzisiejszą uroczys­tość. Bóg zapłać OSP z Nałęc­zowa i Sadurek za obsługę Drogi Krzyżowej w Wielki Piątek, wartę przy gro­bie i obsługę pro­cesji rezurek­cyjnej. Chórowi za uświet­nie­nie naszych uroczys­tości paschal­nych. Dzięku­jemy niosą­cym Chorąg­wie i fer­etrony. Harcerkom, min­is­tran­tom, lek­torom i wszys­tkim, którzy w jakikol­wiek sposób przy­czynili się do uświet­nienia dzisiejszej Uroczys­tości Zmartwych­w­sta­nia Pańskiego niech dobry Bóg wynagrodzi!!!!!

Zmartwych­w­stały Chrystus

przy­wraca prawdziwe życie

każdemu człowiekowi

Życzymy aby w rados­nej celebracji

tej wielkiej Tajem­nicy Paschalnej

nasze Rodziny i środowiska

odnalazły pokój serca

umac­ni­a­jąc się

w wierze, nadziei i miłości

Parafi­anom, Kuracjus­zom i Gościom

Wszys­tkim Wesołych Świąt Zmartwych­w­sta­nia Pańskiego!!!

• Jutro II dzień świąt. Msze w koś­ciele i kapl­icy jak w każdą niedzielę. Trady­cyjnie taca przez­nac­zona będzie na KUL.