2. Kontynuujemy wizytę duszpasterską — kolędę.
Poniedziałek 10.01. od godziny 9.00 Kolonia Bochotnica Choiny 1 ks.
Armatnia Góra, Struga, Andriollego,Chmielewskiego,Paderewskiego 1 ks.
Od godziny 16.00
Partyzantów 13,15 i 17.
Wtorek 11.01 od godziny 9.00
Antopol działki 1 ks.
Prusa, Kościuszki, Szelburg– Zarembiny 1 ks.
Partyzantów domki, Morzyckiej, Witkiewicza 1 ks.
Od godziny 16.00
Partyzantów 24 i 26
Nowickiego 3 i 5
Środa 12.01. od godziny 16.00
Głębocznica 23 i 23 a.
Czwartek 13.01. od godziny 9.00
Kolonia Nałęczów, Kombatantów, Słoneczna 2 ks.
Od godziny 16.00
Sienkiewicza od Pana Panka 1 ks., od P. Króżel 1 ks. I od p. Sygnowskiego 1 ks.
Piątek 14.01. od godziny 16.00
Poniatowskiego od Państwa Piotrowskiech 1 ks.
Poniatowskiego Brzozy od Państwa Wirackich 1 ks.
Sobota 15.01. od godziny 9.00
Bochotnica od Nałęczowianki 1 ks.
Bochotnica naprzeciw Nałęczowianki 1 ks.
Bochotnica naprzeciw kościoła, Polna i wójcika 1 ks.
Od godziny 16.00
Nowickiego 7, 9
Nowickiego 2
Prosimy bardzo o pojazdy po księży
W tym tygodniu przypadają następujące rocznice śmierci:
10.01. + Rząd Jadwiga 2r., Wójcik Anna 1 r.
11.01. + Caboń Stanisława 5r.
14.01. + Stachyra Henryk 4r.
15.01. + Gałat Aleksander 4r.5 Wyskwar Antoni 3r., Gosik Edward 3r., Litwiński Kazimierz lr. 16.01. + Zielonka Marianna 4r.. Wójcik Jan 2r.
INTENCJE MSZALNE
PONIEDZIAŁEK 10 Styczeń
7:00 + Tadeusz CHROŚCICKI int id Elżbiety i Tadeusza
7:00 + Jan-Wojciech SKRUSZENIEC 2 miesiąc po sm
17:00 + Leszek KOWALSKI
WTOREK 11 Styczeń
7:00 + Stanisława CABOŃ 4 r sm Jan CABOŃ Tadeusz STOLARSKI
7:00 + Kacper GAJDA int od pracowników Pijalni Wedel
17:00 + Stanisław FRANCZAK r sm
ŚRODA 12 Styczeń
7:00 + Wiesław POLESZAK int od mieszkańców osiedla Sienkiewicza
7:00 + Andrzej KOZAK XXX
17:00 + Amelia ZIELONKA r sm Jan Krzysztof ZIELONKA ++ ZIELONKÓW WÓJCIKÓW
CZWARTEK 13 Styczeń
7:00 + Danuta KIERNICKA
7:00 + Zenon KRASUCKI XXX
17:00 + Edward FIUT 10 r sm Józefa Józef FIUT ++ NOWAKOWSKICH
PIĄTEK 14 Styczeń
7:00 + Zofia WOŚ r sm
7:00 + Janina BAKIERA 30 dzień po pogrzebie
17:00 + Marianna Jan Małgorzata Jerzy DUDA Henryk Janusz RYBCZYŃSCY
SOBOTA 15 Styczeń
7:00 + Jadwiga RYBKA int od pracowników Liceum Plastycznego w Nałęczowie
7:00 + Maria DĄBEK int od siostry Anny z rodz
17:00 + Genowefa Józef ADAMIEC
NIEDZIELA 16 Styczeń
7:30 + Henryka PODKOWIŃSKA 2 r sm Tadeusz PODKOWIŃSKI 19 r sm
9.00 + Henryk Janina PECIO
10:30 + Henryka SABA
12:00 PRO POPULO
12:00 + Helena Henryk GUZ
16:00 + Janina CHĘĆ 1 r sm Józef CHĘĆ
18:00 + Adam WOŚ Stanisław Władysława